KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Çağ Mobilya olarak 30 yıl önce Dursun ÇAĞLAYAN tarafından kurulmuştur. Mobilya üretim ve satış alanında ilklere ve büyük başarılara imza atmış bir firmayız. Siz değerli müşterilerimize mobilya ve dekorasyon alanında satış öncesi ve satış sonrası verdiğimiz destekle müşteri memnuniyetini ön planda tutan müşteri istek ve beklentilerine anında cevap veren bir firmayız.

 Mimari teknik kadrosu, takım ruhu bilinciyle çalışan uzman personelleri ve gelişmiş lojistik ağımızla Türkiye’nin her bir noktasına gönderim sağlayarak müşterilerimize sınırsız hizmete devam etmekteyiz.

Yatak odası, oturma odası, ofis masaları, masa, sandalye, kapı, pencere, dış mekan, TV ünitesi veya mutfak mobilyaları gibi her bir hizmetimizi özenle ve dikkatlice yapmaktayız. İşlerimizin her birini önemseyerek zamanında ve verdiğimiz tarihte teslim ederek müşteri güvenini oluşturmaktayız. Herhangi bir sorun oluşmaması için yüksek itina ve ekstra özen göstermekteyiz. Olası olumsuzluklarda müşterilerimizin çıkarlarını koruyarak siparişlerimizi yetiştiririz.

Çağ Mobilya olarak bütün ürünlerimizde kaliteli malzeme ve son teknolojiyi kullanmaktayız. Bütün hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden işlerimizi maksimum hassasiyetle sürdürmekteyiz.

Referanslar